actueel

 

 

Nieuwsbericht


Bericht uit het Clubhuis:

Geplaatst op 23-11-2022  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Hennie Vonk

logogroot-full-2-kopie

 

Beste leden,

 

Graag wil ik het volgende onder de aandacht brengen:

 

  • zaterdag 26 november >> is de kantine tot ongeveer 14.30 uur gesloten, dit i.v.m. met een regiobijeenkomst van het VNM, die ons clubhuis hiervoor gebruikt. Daarna ben u natuurlijk weer tot sluitingstijd van harte welkom We hopen op uw begrip.

 

  • zondag 11 december >> kerstbingo in onze mooi versierde kantine, aanvang14.00 uur, met mooie prijzen en een mysterie gast, en na afloop de bekende gratis loterij voor alle deelnemers. U komt toch ook ??

 

  • van dinsdag 20 december t/m zaterdag 7 januari is de kantine i.v.m. de feestdagen gesloten. Zondag 8 januari met de nieuwjaarsreceptie zijn we weer voor het eerst open.

  

  • zondag 8 januari  >>>    na 2 jaar te hebben moeten overslaan, onze jaarlijkse nieuwjaarsreceptie om 14.00 uur, en proosten weer met zijn allen op een behouden vaart in 2023. U bent allen van harte welkom.

 

 

We hopen u allen te zien in ons clubhuis,

 

                    De Clubhuiscommissie.

 

 


Bezoekadres

Watersportvereniging Leidschendam e.o. 

Rietpolderweg 12

2266 BM Leidschendam

Nederland

Locatie