actueel

 

 

Nieuwsbericht


2023- kerst-nieuwjaarsboodschap

Geplaatst op 22-12-2023  -  Categorie: Algemeen

img-3566

 

Beste vrienden van de watersportvereniging,

 

We willen jullie een heel fijne kerst en een super nieuwjaar toewensen! Terwijl we terugkijken op het afgelopen jaar, zijn we blij met alles wat we afgelopen jaar samen hebben beleefd en gerealiseerd.

 

Het bestuur wil iedereen bedanken voor haar betrokkenheid bij de vereniging.

 

Een extra groot 'dankjewel' aan alle vrijwilligers! Jullie maken onze vereniging speciaal. Of het nu gaat om het verzorgen van het jachthaventerrein, het regelen van leuke activiteiten of het draaien van bardiensten in het clubhuis, jullie inzet is geweldig.

 

Voor het nieuwe jaar wensen we jullie veel avontuurlijke vaardagen, veel gezelligheid en vooral een gezond en gelukkig jaar.  We hopen in het nieuwe jaar weer samen te werken om onze vereniging nog leuker te maken .

 

Geniet van de kerstdagen en een geweldig 2024 vol mooie herinneringen en nieuwe avonturen!

 

Het bestuur


Bezoekadres

Watersportvereniging Leidschendam e.o. 

Rietpolderweg 12

2266 BM Leidschendam

Nederland

Locatie